За підсумками обласного конкурсу-огляду «Збережи ялинку» дві учениці з нашого навчально-виховного комплексу здобули два перших місця. На конкурс до Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді з усієї області було представлено понад 450 робіт.

Приємно, що шановне журі так високо оцінило творчу працю талановитих дівчаток Снігирь Олени з 11-А класу з її виробом «Новорічне вікно» у номінації «Новорічно-різдвяна композиція» та Калантирю Валерію з виробом «Українська оселя на Різдво» у номінації «Сюжетна композиція».
Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки та грошовими преміями. Призери отримають грамоти Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Вітаємо дівчаток та їх наставників Романенко Ж.О. та Кузуб Л.А.
Бажаємо подальших перемог та творчого натхнення!

Тижнем раніше також було підведено підсумки онлайн-голосувння обласного конкурсу образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку “Самоврядування очима дітей”

З більш як 300 робіт у фінал було відібрано роботи чотирьох наших юних художників: у молодшій віковій категорії: Фроленкової Ольги з 2-А класу, Недюхи Євгенії з 4-А класу, у другій категорії – Безпалько Катерини з 4-Акласу та Варнавської Поліни з 6-Б класу. Протягом місяця тривало онлайн-голосування. За підсумками голосування ми маємо абсолютного переможця Безпалько Катерину, яка здобула 1 місце у другій віковій категорії з малюнком «Місцеве самоврядування та його плоди»

Вітаємо учасників та переможця конкурсу!
Катя буде нагороджена Дипломом та грошовою нагородою у січні 2020 року!

Підводячи підсумок першого семестру 2019-2020 н.р., варто згадати ще про одну важливу мистецьку подію року, що минає. У листопаді 2019 року було проведено Міжнародний конкурс дитячого малюнка, присвяченого Саші Путрі, видатній юній художниці з Полтави, іменем якої названо залу у Полтавській галереї мистецтв. На конкурс було подано більш як 3000 дитячих робіт. І ми маємо велику радість: робота нашої учениці з 3-А класу, Орел Аделі була відзначена Дипломом лауреата. Вона увійшла у сотню кращих робіт. Нещодавно відбулось нагородження лауреатів та переможців, куди було запрошено нашу Адель з викладачем.
Приємно, що в цьому році це вже друга перемога цієї талановитої дівчинки. Нагадаємо, що дещо раніше вона отримала перше місце в обласному конкурсі дитячих малюнків на тему «Громада моїми очима», та була нагороджена цінним призом.

Снігирь Олена «Новорічне вікно»
 Гіпс, природній матеріал, живопис

Калантиря Валерія
«Українська оселя на Різдво». Художня обробка дерева та ДВП, вишивка
косим хрестиком, ткання, солоне тісто, природні м-ли

Орел Адель  з дипломом
у залі Саші Путрі. Полтавська галерея мистецтв імені М.Ярошенка, листопад, 2019

Робота Безпалько Катерини

Калантиря Валерія

Безпалько Катерина

Від admin

Залишити відповідь