Відповідно до наказу Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 від 29.03.2022 №01-04/21 з 30.03.2022 до 31.05.2022 розпочато прийом заяв до 1 класів на 2022-2023 навчальний рік.
Зарахування буде проводитись відповідно до законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.
Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).
До заяви додаються:
копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
оригінал або копія довідки форми № 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”.
Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).
У випадку подання копій документів оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування тобто до 31 липня.
При поданні заяви має бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу.
Здійснюється прийом заяв і сканованих копій документів, необхідних для зарахування, на порталі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org), через електронну пошту закладу освіти (email@semschool2.pl.ua) та рекомендованим листом.
У паперовій формі приймання документів забезпечити під час індивідуального прийому (за попереднім записом за телефоном 0957514113) у разі, якщо створені безпечні умови для працівників закладу освіти та громадян.
В закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти в новій українській школі.
Мова викладання – українська.

Від admin

Залишити відповідь